Контактна інформація

Контактна інформація
Переглядайте наш сайт і перевіряйте електронну пошту!
ЗАВЕРШИВСЯ КОНКУРС «КЕНГУРУ» 2017/2018 НАВЧ. РОКУ

ЗАЯВКИ НА КОНКУРС «КЕНГУРУ-2018»

ПОДАННЯ ЗАЯВОК ЗАВЕРШЕНО!
==========================

У ГРУДНІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ПОДАННЯ ЗАЯВОК НА МІЖНАРОДНИЙ ЕТАП КОНКУРСУ, ЯКИЙ ВІДБУДЕТЬСЯ В БЕРЕЗНІ 2018 РОКУ!

Просимо координаторів систематично переглядати нашу web-сторінку та перевіряти скриньки електронної пошти, вказані під час реєстрації!
Не забувайте перевіряти папки "Спам", "Промоакції" та інші подібні, куди можуть потрапити листи з розсилок Одеського регіонального оргкомітету.


НАТИСНУТИ ДЛЯ ПОДАННЯ ОНЛАЙН-ЗАЯВКИ


(після подання онлайн-заявки до її відображення в переліку поданих заявок може пройти до 5-6 хвилин; може знадобитись оновити сторінку натисканням F5 або CTRL+R)

ПРИСВОЄНІ КОДИ ОСЕРЕДКІВ (посилання буде активованим після 1 березня)

*****************************************************************************

УВАГА! 

НА ДАНІЙ WEB-СТОРІНЦІ ПРИЙМАЮТЬСЯ ОНЛАЙН-ЗАЯВКИ ТІЛЬКИ ВІД ОСЕРЕДКІВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 

КОЖЕН КООРДИНАТОР ПОВИНЕН МАТИ КОНТАКТНУ ЕЛЕКТРОННУ АДРЕСУ, ЯКУ СЛІД БУДЕ БЕЗ ПОМИЛОК УКАЗАТИ ПІД ЧАС ОНЛАЙН-РЕЄСТРАЦІЇ.


Заявка подається тільки координаторами конкурсу "КЕНГУРУ" (шкільними, районними, об'єднання шкіл тощо).

Останній день подання заявки — 10 лютого.

ПРОСИМО УВАЖНО ВСЕ ПРОЧИТАТИ Й РЕТЕЛЬНО ВИКОНАТИ!!!


1) Цього року рекомендований оргвнесок не повинен перевищувати 18 грн. Але до Львова (Фонд «Ліцей») за кожного з учасників конкурсу слід перерахувати тільки 16 грн. (решта відразу залишається в розпорядженні місцевих координаторів, оргкомітетів) за наступними банківськими реквізитами (нагадуємо також, що, як правило, банки стягують за свої послуги 1-2% від суми, що перераховується): 

рахунок № 26001000026712 у філії ПАТ "Укрексімбанк" у м. Львові, 
МФО 322313, 
код 22360064. 
Отримувач: Благодійний фонд «Ліцей».

ОБОВ’ЯЗКОВО вказувати призначення платежу — фразу “БЛАГОЧИННІ ВНЕСКИ — КОНКУРС «КЕНГУРУ»” (більше нічого писати не треба!!!).
Перерахування здійснюється єдиним платежем (тобто спочатку зберіть оргвнески на всіх бажаючих взяти участь у конкурсі, а потім — зробіть перерахування).

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ТЕ, ЩО ЦЬОГО РОКУ ЗМІНЕНО БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ПЕРЕРАХУВАННЯ ВНЕСКІВ!

Утім місцеві координатори спільно з батьківськими комітетами, піклувальними радами, спонсорами тощо можуть для додаткової підтримки конкурсу на рівні своїх осередків (спеціальні призи для найкращих учасників, авторів цікавих сувенірів, малюнків і т. д.) акумулювати також і інші кошти, не заборонені законодавством.

Координатори у випадку необхідності можуть подати онлайн-заявки заявки безпосередньо в обласному оргкомітеті 30 або 31 січня з 15.00 до 16.00 (Рішельєвський ліцей) за допомогою представників оргкомітету (під час цього можна буде сплатити й оргвнески, включаючи й суму за подальше перерахування представником оргкомітету грошей до м. Львова). Просимо попередньо узгодити це з помічником обласного координатора (Березка Євгеній, 093-2268919).

2) Відразу після заповнення онлайн-форми заявки координатор повинен зі своєї основної електронної адреси надіслати на електронну адресу odessakeng.org@gmail.com як додаток відскановану (JPEG-файл або PDF-файл з роздільністю, що дозволяє прочитати текст на зображенні, але такою, щоб об’єм файла не перевищував орієнтовно 1 Мб) банківську квитанцію про перерахування необхідної суми оргвнесків. Файл із зображенням банківської квитанції повинен мати назву орієнтовно такого типу: Арцизький_РМК_Квитанція, ЗОШ_155_Квитанція. Якщо ви досилатимете додаткові квитанції, то назва може бути такою: СШ_117_Квитанція_2 тощо.

Тему (Subject) електронного листа вказуйте за аналогічними зразками.

3) Подавати список навчальних закладів, які входять до об'єднання шкіл, НЕ ТРЕБА. У випадку необхідності таку інформацію будуть надавати на прохання обласного оргкомітету.

4) Віконця форми, позначені «зірочкою» (*), є обов`язковими для заповнення.

*******************************************************************************

Термін «рекомендований» наразі означає, що шкільні координатори спільно, наприклад, з батьківськими комітетами, піклувальними, наглядовими радами можуть залучати на рівні своїх осередків конкурсу також і більші суми коштів. Зокрема для того, щоб для учнів відповідних закладів освіти передбачати нагородження додатковими подарунками, грамотами, влаштовувати інші привабливі для дітей заходи, пов’язані з конкурсом  «Кенгуру». Досвід багатьох шкіл, ліцеїв, гімназій України свідчить, що учні початкової школи із задоволенням беруть участь у конкурсах малюнків, виготовлення м’якої іграшки тощо з тематики конкурсу і взагалі з математичної тематики. Слід брати до уваги також і інші можливі організаційні витрати шкільних осередків конкурсу, що потребують залучення додаткових коштів.

Конкурс на всіх його стадіях фінансується за рахунок грошових джерел, не заборонених чинним законодавством України.