Контактна інформація

Контактна інформація
Переглядайте наш сайт і перевіряйте електронну пошту!
ВІДБУВСЯ КОНКУРС «КЕНГУРУ-2019»

неділя, 24 листопада 2013 р.

ГРАФІК ВИДАЧІ ЗАВДАНЬ КОНКУРСУ ДЛЯ 2-6 КЛАСІВ

Видача завдань, бланків відповідей, плакатів і календарів конкурсу відбудеться в актовому залі Рішельєвського ліцею за таким графіком:

30 листопада (субота) — 11.00-15.00,

03 грудня (вівторок) — 15.00-18.00,

04 грудня (середа) — 15.00-18.00.

Просимо сприяти роботі оргкомітету та дотримуватись цього графіка.

З усіх питань щодо графіка видачі просимо своєчасно звертатись до помічника обласного координатора Робакідзе Дмитра.

Отримати завдання можуть як координатори, так і будь-які особи за їхнім дорученням.

Особи, які отримують завдання, мають назвати присвоєний обласним оргкомітетом п'ятизначний код місця проведення.

Потрібно виписати заздалегідь потрібну кількість примірників завдань для кожної вікової категорії (з урахуванням мови). Якщо ви маєте отримати завдання для декількох осередків — підрахуйте зведену кількість примірників для кожної категорії учасників.

Звертаємо увагу на те, що для завдань конкурсу використовується якісний кольоровий друк, і тому ми наполегливо просимо наших колег відраховувати кількість примірників відповідно до поданих заявок. 

Обласний оргкомітет та координатори, яким не вистачить примірників завдань, змушені будуть витрачати значні кошти для виправлення ситуації, створеної несумлінним ставленням інших координаторів до процедури отримання завдань.

За цим графіком можуть отримувати плакати та календарі конкурсу «Кенгуру-2014» представники шкіл, які не беруть участі в конкурсі для 2-6 кл.

Плакати та календарі конкурсу «Кенгуру-2014» після 4 грудня можна буде отримати на вахті Рішельєвського ліцею в робочий час. Просимо врахувати, що обласний оргкомітет має обмежену кількість примірників плакатів та календарів.