Контактна інформація

Контактна інформація
Переглядайте наш сайт і перевіряйте електронну пошту!
ВІДБУВСЯ КОНКУРС «КЕНГУРУ-2019»

четвер, 27 вересня 2012 р.

ТЕРМІНОВО! НОВІ ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ НАШОГО КОНКУРСУ! УВАЖНО ЧИТАЙТЕ ПОВІДОМЛЕННЯ НА САЙТІ!

Вельмишановні координатори!

Відповідно до листа МОНмолодьспорту України №1/9-654 від 19.09.2012 «Про проведення Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» в 2012/2013 навчальному році» конкурс цього року буде проведено за новою схемою — у два етапи.

Загальна технологія організації конкурсу не змінюється.

1) У п'ятницю 7 грудня 2012 року буде проведено перший етап — окремий національний конкурс «Кенгуру» для бажаючих учнів 2-6 класів за оригінальними завданнями, створеними спеціально для українських школярів Всеукраїнським оргкомітетом.


Плакати для організації першого етапу конкурсу можна буде отримувати на вахті Рішельєвського ліцею після 3 жовтня. 

Розв'язування завдань першого етапу буде ефективним та потужним засобом своєчасного залучення дітей до занять математикою, популяризації математичних ідей, підготовки до інших математичних конкурсів, олімпіад і турнірів тощо.


2) У четвер 21 березня 2013 року бажаючі учні 2-11 класів (у тому числі й ті діти, які брали участь у конкурсі 7 грудня) візьмуть участь у другому етапі — Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру-2013» за завданнями, затвердженими міжнародною асоціацією «KANGOUROU SANS FRONTIERES». Другий етап пройде за традиційними віковими категоріями: 
«Малюк-2», «Малюк-3-4», «Школярик (5-6 кл.)», «Кадет (7-8 кл.)», «Юніор (9-10 кл.)», «Випускник (11 кл.)».

3) Подання заявок від районних та шкільних координаторів Одеської області на конкурс «Кенгуру» для 2-6 класів (перший етап) — тільки через онлайн-реєстарцію заявок на нашій web-сторінці до 20 жовтня 2012 року (реєстрацію заявок на перший етап буде відкрито 4 жовтня).


4) Подання заявок  від районних та шкільних координаторів Одеської області на конкурс «Кенгуру-2013» для 2-11 класів (другий етап) — тільки через онлайн-реєстарцію заявок на нашій web-сторінці до 10 лютого 2013 року (реєстрацію заявок на другий етап буде відкрито 26 грудня).


Просимо уважно читати все, що буде написано у «вікні» під час онлайн-реєстрації.

5)  Центральний оргкомітет повідомив, що для кожного окремо з двох етапів конкурсу розмір рекомендованого благочинного внеску дещо збільшується в порівнянні з декількома попередніми роками і становить у 2012/2013 навчальному році 11 грн. (за участь одного школяра). 

Термін «рекомендований» наразі означає, що шкільні координатори разом, наприклад, з батьківськими комітетами, піклувальними, наглядовими радами можуть залучати на рівні своїх осередків конкурсу також і більші суми коштів. Зокрема для того, щоб для учнів відповідних закладів освіти передбачати нагородження додатковими подарунками, грамотами, влаштовувати інші привабливі для дітей заходи, пов’язані з конкурсом  «Кенгуру». Досвід багатьох шкіл, ліцеїв, гімназій України свідчить, що учні початкової школи із задоволенням беруть участь у конкурсах малюнків, виготовлення м’якої іграшки тощо з тематики конкурсу і взагалі з математичної тематики. Слід брати до уваги також і інші можливі організаційні витрати шкільних осередків конкурсу, що потребують залучення додаткових коштів.

УВАГА! На рахунок Центрального оргкомітету (м. Львів, Благодійний фонд «Ліцей») за кожного учасника конкурсу слід перераховувати тільки 10 грн. із рекомендованих (мінімальних) внесків. 

Відтак, для діяльності шкільних осередків конкурсу залучається певна сума — щонайменше 1 грн. з кожного учасника.

Конкурс на всіх його стадіях фінансується за рахунок грошових джерел, не заборонених чинним законодавством України.
Внески перераховуються на рахунок № 260010060560 у Львівському відділенні Укрексімбанку, МФО 325718, код 22360064. Отримувач: благодійний фонд «Ліцей».  ОБОВ’ЯЗКОВО вказувати призначення платежу — фразу «БЛАГОЧИННІ ВНЕСКИ». 


УВАГА! 16 та 17 жовтня з 14.30 до 16.00 можна подати заявку безпосередньо в обласному оргкомітеті за допомогою його представників, а також сплатити через обласний оргкомітет оргвнески.