Контактна інформація

Контактна інформація
Переглядайте наш сайт і перевіряйте електронну пошту!
ЗАВЕРШИВСЯ КОНКУРС «КЕНГУРУ» 2017/2018 НАВЧ. РОКУ

субота, 25 лютого 2012 р.

КОДИ ОСЕРЕДКІВ КОНКУРСУ "КЕНГУРУ-2012"

Розміщуємо таблицю п'ятизначних кодів, присвоєних осередкам Одеської області.
http://goo.gl/p8FXB
ПЕРЕГЛЯНУТИ ТАБЛИЦЮ КОДІВ!


Знайдіть у таблиці свій навчальний заклад (або групу, об'єднання навчальних закладів), роздрукуйте таблицю (чи тільки потрібну сторінку) або просто випишіть код.


Якщо один код присвоєно групі (об'єднанню) навчальних закладів, то бланки відповідей учнів цих навчальних закладів (код місця проведення на цих бланках буде спільним -- у межах об'єднання шкіл!!!) розрізнятимуться між собою тризначними кодами, присвоєними вчителям, що будуть проводити конкурс. 

Наприклад, у об'єднанні 3 школи. У першій конкурс будуть проводити 5 вчителів, у другій -- 4 вчителя, у третій -- 2 вчителя. Тоді координатор об'єднання присвоює вчителям першої школи коди 001, 002, 003, 004, 005, вчителям другої школи -- коди 006, 007, 008, 009, а третьої -- коди 010, 011.

Нагадуємо, що персональний шестизначний код учня своїми першими трьома цифрами повинен мати код вчителя, який проводив конкурс у відповідній аудиторії (наприклад, якщо вчитель мав код 012, то учням в його аудиторії надаються коди вигляду 012***).Якщо в межах району (міста) не створено об'єднання шкіл, просимо координаторів "кооперуватися" задля спільного отримання завдань та бланків відповідей.


Особливу увагу на це звертаємо координаторів шкіл Біляївського, Іванівського, Ізмаїльського, Котовського, Тарутинського, Татарбунарського районів, м. Ізмаїла.


На електронні адреси буде також надіслана інструкція з питань відправлення бланків відповідей на перевірку.


Не забудьте завантажити, роздрукувати та підготувати в потрібній вам кількості технологічну документацію, яку ми розмістили раніше!